خدمات آهنگری

خدمات آهنگری کرج
خدمات آهنگری کرج
دسامبر 21, 2022
خدمات آهنگری

خدمات آهنگری

خدمات آهنگری

یکی از ویژگی‌های کلیدی خدمات آهنگری ما این است که قطعات برش داده می‌شوند، جوش داده می‌شوند ، زمین صاف می‌شوند و سپس رنگ می‌شوند و این منجر به محصولی متفاوت نسبت به یک سیستم مکانیکی می شود. در خدمات آهنگری استاندارد مونتاژ سیستم‌های فلزی معمولاً شامل پروفیل‌ هایی است که به صورت مکانیکی بسته می‌شوند ، یا میخ ‌شده، پیچ شده یا به هم فشرده می‌شوند و این یک روش سریع و کارآمد برای تولید است که به مراحل فرآیند ساخت کمتری نیاز دارد. هزینه های تکمیل با سیستم های بست در خدمات آهنگری بسیار کمتر است و پروفیل ها در طول های خطی بلند رنگ آمیزی می شوند و سپس برش داده می شوند و مونتاژ می شوند.

در واقع در روند خدمات آهنگری ما تکمیل کار در طول های خطی منجر به زمان اتمام سریع تر و بهبود راندمان انتقال نسبت به قاب های مونتاژ شده می باشد. خدمات آهنگری استاندارد را می توان با قیمت های قابل دسترس ما اجرا کرد و این خدمات آهنگری شرکت ما برای مدت طولانی در نزد مشتریان خود به دلیل ارائه با کیفیت، مورد اطمینان بوده است. زیرا به شما این امکان را می دهند که در یک پنجره کم تعمیر و نگهداری و انرژی کارآمد، یک درب و پنجره فلزی با رنگ مناسب با خانه خود انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید با متمرکز کردن فوق‌العاده در خدمات آهنگری برای قسمت هایی که بیشتر قابل مشاهده هستند، به ‌عنوان مثال در جلوی ملک و به ‌ویژه پنجره ‌های کناری، بیشترین بهره را از بودجه خود ببرید، انتخاب خدمات آهنگری ما می‌تواند یک حرکت هوشمندانه باشد زیرا به طور سنتی این خدمات آهنگری در زوایای مختلف بستگی به ویژگی فردی شما دارد که با استفاده از فرآیند مشابهی با جوش استاندارد متصل می شوند و به این معنی که این خطوط مفصلی که به عنوان بخشی از فرآیند تولید، تمیز، سنباده و صیقل داده شده اند، حداقل خواهند بود، اما می توانند از پوشش های بد شکل با خدمات آهنگری ما کم کند.

از مزیت های خدمات آهنگری شرکت ما این است که در جایی که پنجره جوش داده می‌شود و به هم فشار داده می‌شود، یک آشفتگی مذاب ایجاد می‌کند که این توسط پاک کننده های گوشه اتوماتیک تمیز می شود، معمولاً با یک شیار کم عمق که در شرایط شدید این مقاطع جوشکاری را می توان با ابزار خاص خود جدا کرد. برای سفارش خدمات آهنگری ما و آگاهی از قیمت ها و در صورت نیاز چگونگی حضور کارشناسان فنی، با ما تماس بگیرید.