درب فلزی

درب فلزی

درب فلزی

درب فلزی

درب فلزی از فلزاتی بسیار محکم و قوی ساخته می شوند و در واقع، بعضی درب های فلزی دارای یک هسته پلی اورتان یا پلی استایرن است که با پوسته نازکی از مواد فولادی پوشانده شده است. آنها معمولاً برای مقاصد صنعتی و تجاری استفاده می شوند، اما به دلیل ایمنی و ویژگی های اقتصادی درب فلزی، گاهی اوقات برای ساختمان های مسکونی نیز استفاده می شود. همچنین درب فلزی اغلب در ساختمان های تجاری یافت می شوند اما کمتر نسبت به چوب و فایبرگلاس که دو ماده محبوب برای درب ورودی منزل هستند، کمتر در مصارف خانگی کاربرد دارد و با این حال درب فلزی می تواند برای خانه شما استفاده شود زیرا مزایای قابل توجهی دارد.

درب فلزی اغلب سنگین است و به احتمال زیاد لولاها را می شکند و در این حالت در باید از قاب محکم تری در ساخت آن استفاده کرد. علاوه بر آن هیچ یک از پلی اورتان یا پلی استایرن روی لبه های در قابل مشاهده نیست و به غیر از فاکتور وزن، فولاد و بیشتر فلزات به طور قابل توجهی رسانای خوب گرما و سرما هستند. هدایت حرارتی کیفیت مطلوبی برای درب نیست و با این همه، هسته پلی اورتان یا پلی استایرن به عنوان یک مانع حرارتی عمل می کند و مطالعات نشان می دهد که برخی از این مواد مصنوعی تا پنج برابر بهتر از درب فلزی، در جلوگیری از گرما و سرمای ناخواسته عمل می کند.

 

درب فلزی را می توان بین قسمت های داخلی و خارجی نصب کرد، اما بیشتر به عنوان درب ورودی که به بیرون منتهی است، استفاده می شود و درب فلزی معمولاً بین خانه ها و گاراژ ها نصب می شوند و هنگامی که درب فلزی در فضاهای داخلی به داخل نصب می شوند به دلیل نیاز به امنیت یا حفاظت در برابر آتش در یکی از این مناطق دارد. همچنین درب فلزی برای مقاومت در برابر آب و هوا با فایبرگلاس و چوب همتراز هستند و بنابراین، اگر کمبود آب و هوا نگرانی اصلی شماست، صرفاً به دلیل این عامل به درهای فلزی نگاه نکنید که برای مقاومت در برابر آب و هوا بهتر است عایق و حفاظ مخصوص نصب کنید.

درب فلزی اکثرا دارای یک پوسته بیرونی قوی هستند که اگر یک کسی به زور بخواهد از آن عبور کند، آسیب دیدن درب فلزی دشوار است و پوست فولادی در برابر بیشتر تلاش ها برای شکستن آن غیر قابل نفوذ می باشد. ما به عنوان تامین کننده متریال و تولید کننده درب فلزی به شما پیشنهاد می کنیم برای سفارش با کارشناسان بخش فروش ما تماس بگیرید.