در آهنی ساده

درب فلزی ساده
درب فلزی ساده
ژوئن 20, 2022
در آهنی ساده

در آهنی ساده

در آهنی ساده

هیچ چیز در طراحی درب ها با در آهنی ساده مطابقت ندارد که وزن، جزییات آن در صنایع دستی، جلوه باشکوهی که به هر ساختمانی می بخشد، گرد هم می آیند تا فضای ورودی را به شکل خلاقانه ایجاد کنند. کارهای زیادی برای تولید در آهنی ساده انجام می شود و بسیاری از مردم صنعت و فرآیندی را که در پشت هر در آهنی ایجاد می کنیم، درک نمی کنند. که ما سال های طولانی است که فرآیند ساخت در آهنی ساده زیبا را برای هر سازه‌ای با استفاده از هر سبکی، چه مدرن و چه کلاسیک، تسلط یافته و بهبود بخشیده ایم.

ما از هیچ هزینه ای برای ساخت بهترین در آهنی ساده که صنعت ارائه می دهد دریغ نمی کنیم و همه این کارها را در حالی که قیمت های خود را بسیار رقابتی نگه می داریم انجام می دهیم که اکثر مشتریان ما می گویند که قیمت در آهنی ساده جدیدشان چقدر بیشتر از آن چیزی است که انتظار داشتند. ما در تولید در آهنی ساده با بهترین فلزات موجود یعنی آهن شروع می کنیم که برخلاف درهای چوبی و فایبرگلاس، درهای آهنی هرگز تاب نمی‌ خورند، کاملاً در برابر خوردگی مقاوم هستند و هرگز پوسیده نمی‌شوند.

این ساده ترین و مقرون به صرفه ترین فلز برای بازسازی است و در آهنی ساده با ضمانت ساختاری مادام العمر و همچنین تعداد زیادی دستگیره، قفل، لولا و یراق آلات لوکس ارائه می شود که هر کدام یک اثر هنری هستند. یک در آهنی ساده خوش ساخت چیز شگفت انگیزی است و پس از نصب، می توان آن را به عنوان یک چیز منحصر به فرد و محکم در نظر گرفت که زیبایی و امنیت را به هر ساختاری که به آن لطف می کند اضافه می کند. اما هر دری ساخت و ساز پیچیده ای است که از بسیاری از قطعات ریز بافته شده ساخته شده است که در اینجا خلاصه ای سریع از تمام اجزای هر در آهنی ساده که تولید می کنیم آورده شده است.

این کار در اطراف محیط درب انجام می شود تا یک عایق ضد آب و هوا ایجاد کند و این در آهنی ساده را از خوردگی و خرابی و همچنین فضای داخلی ساختمانی که در آن نصب می شود محافظت می کند. ما از یک فرآیند چند مرحله‌ای تخصصی که طی سال ها توسعه یافته برای ایجاد در آهنی ساده با بالاترین کیفیت در دسترس استفاده می ‌کنیم و گزینه‌ های تامین مالی انعطاف ‌پذیری را ارائه می ‌دهیم که به هر مالکی امکان می‌ دهد تا صاحب افتخار یک درب آهنی کاملاً منحصربه‌فرد، حرفه‌ای و با تضمین ماندگاری تمام عمر شود.