درب فلزی طرح دار

درب فلزی طرح دار

درب فلزی طرح دار

درب فلزی طرح دار

برای افزایش کارایی و قرار دادن عایق بیشتر، می توان از درب فلزی طرح دار و صفحات جانبی با استاندارد استفاده کرد که این درب ها ضخیم تر از درب های معمولی استاندارد است. درب فلزی طرح دار همچنین یک  استحکام محیطی دوگانه  برای درب ورودی طراحی کردند تا مانعی برتر در برابر هدر رفت انرژی ایجاد کند. شرکت ما یک شبکه تولید در زمینه درب فلزی طرح دار و سر درب است تا بتوانیم  استحکام درب های بزرگ‌ تری را بهینه کنیم و فرآیند کنترل شده درب فلزی طرح دار، هر شکافی را با مواد مانع فوم پر می کند و در نتیجه  سطحی از بهره وری انرژی را در صنعت بی نظیر می سازد.

هر درب فلزی طرح دار به یک ورودی با استحکام، دوام یا حداکثر مقاومت در برابر آتش در هر ترکیبی نیاز دارد، درب‌ها و فریم ‌های درب فلزی طرح دار کیفیت لازم برای پاسخگویی به این نیازها را فراهم می‌کنند زیرا هنگامی که آنها عمدتاً به دلیل عملکرد مفید شان ارزش قائل شدند، به توسعه کیفیت های زیبایی شناختی بالاتر ادامه می دهند و در عین حال عملکردهای آن، رو به رشدی که یک درب فلزی طرح دار باید از آن پشتیبانی کند را نیز در بر می گیرد.

در ساخت درب ها، ترکیب درب فلزی طرح دار، چهارچوب و سخت افزار با هم باید به عنوان یک سیستم کامل در نظر گرفته شود که برای برآوردن اهداف مشخص طراحی و مشخص شده است و اگرچه فریم ها از جنس فلز و آلومینیوم نیز موجود هستند، فلز معمولاً در مواردی مشخص می شود که استحکام و دوام بیشتری مورد نیاز است. نیاز به امنیت و ایمنی دلایل دیگری است که ممکن است فولاد انتخاب شود. درب فلزی طرح دار نه تنها درجه بالایی از استحکام را برای این کاربرد ها فراهم می‌ کنند، بلکه ساخت آنها نصب سخت‌افزار را که مطابق با عملکردهای ایمنی زندگی امروزی است، آسان‌تر می‌کند.

در حالی که درب فلزی طرح دار قبل از تحویل به محل کار مونتاژ و جوش داده می شوند، برخی دیگر در محل کار مونتاژ می شوند و ساخت و طراحی فولادی آنها باعث می شود تا برای ضربات الکتریکی یا انتقال نیرو از طریق درب به مکانیسم قفل را آسان کند. درب فلزی طرح دار ترکیبی ایده آل با حداکثر دوام ایجاد می کنند و اگرچه در این تاسیسات، از درب فلزی طرح دار به دلیل انعطاف‌پذیری، دوام، درجه بندی آتش‌سوزی و مزیت افزوده شده در انطباق با مصارف جدید، استفاده می شود. برای سفارش با ما تماس بگیرید.