درب لیزری

درب لیزری

درب لیزری

درب لیزری

استفاده از لیزر  یک روش خاص برای برش فلز است که با دستگاه های CNC انجام می شود و با برش لیزر CNC می توان محصولاتی مانند درب لیزری در زمینه های مختلف با ظرفیت خطای صفر ایجاد کرد که با توجه به تکنولوژی خود، امکان تشکیل مواد فولادی ضد زنگ، آلومینیوم و ورق فلز را به راحتی و به سرعت فراهم می کند. درب لیزری که مخصوص محصول طراحی شده است، می توان تولید انبوه درب لیزری مورد نظر را در چارچوب شرایط کیفی تعیین شده انجام داد.

نقوش چشم نوازی را می توان بر روی درب لیزری استفاده شده در نمای داخلی و خارجی ساختمان ها ایجاد کرد و ما طرح های خاص، محصولات با دوام و سازگار با آب و هوا را با درب های برش لیزری CNC تولید می کنیم که این درب لیزری را می توان با خطای صفر و نقوش مرغوب تولید کرد که کیفیت سطح و لبه در ساخت آن بهینه است و شرایط ساخت درب لیزری را می توان مشخص کرد که انتقال آن به تولید انبوه آسان است و هزینه کم، کیفیت بالا دارد.

شرکت ما به عنوان  یک تولید کننده مقتدر در زمینه برش لیزری CNC و تولید بدون نقص درب لیزری با کد گذاری صحیح انجام می دهیم و شرکت ما می تواند مطابق با انواع نیازهای برش، درب لیزری تولید کند. ما در این فرآیند بهترین طیف درب لیزری طراحی شده را با تکنولوژی قدرتمند و قابل اعتماد را به شما معرفی می کنیم و درب لیزری طراحی شده توسط چهار مجموعه از لولاهای یاتاقان نامرئی سنگین و چشمی عریض، زنگ در و غیره پشتیبانی می شود که آنها محافظت عالی و آرامش خاطر را ارائه می دهند.

درب لیزری با کیفیت بالا با چندین ویژگی منحصر به فرد ساخته شده اند که این درب‌ها با بافت‌های مناسب و ظریف چشم‌ نواز با فناوری رنگ آمیزی انتقال حرارت ویژه بادوام و پوشش محافظ رنگ ساخته شده اند. فناوری لیزر صنعت ساخت درب های فولادی سفارشی را متحول کرده است و لیزر ها  در اصل مخفف تقویت نور با انتشار تشعشعات تحریک شده می توانند فولاد را با دقتی برش دهند که قبلاً در صنعت طراحی فولاد دیده نشده بود. لیزر های شدید ما درب لیزری را به نقطه ذوب می رساند و فلز مذاب با نیتروژن پرفشار با دقت باورنکردنی از روی لبه جدا می شود. وقتی نوبت به درب های لیزری می رسد، ما به کیفیت، نوآوری و هنر برجسته خود می بالیم زیرا برای طیف گسترده ای از طرح های فوق العاده درب لیزری آماده ایم.