ساخت در و پنجره فلزی

جوشکاری حفاظ درب آکاردئونی
جوشکاری حفاظ درب آکاردئونی
آوریل 19, 2023
ساخت در و پنجره فلزی

ساخت در و پنجره فلزی

ساخت در و پنجره فلزی

ساخت در و پنجره فلزی شرکت ما علاوه بر داشتن یک ساختار کامل و داشتن خطوط دید فوق‌العاده باریک، سطح بی‌ سابقه‌ای از عملکرد و دوام را ارائه می‌دهند و قاب های باریک را در زمان ساخت در و پنجره فلزی، می توان برای ایجاد طیف گسترده ای از پنجره ها و درهای لولایی معمولی، شیشه های ثابت، درب های دوتایی فولادی و دهانه های چرخشی استفاده کرد. پروفیل های فولادی به کار رفته در ساخت در و پنجره فلزی به لطف طراحی های قابل انطباق، هم برای مصارف مسکونی خصوصی و هم برای ساختمان های عمومی طراحی شده اند.

نکته مهم در روند ساخت در و پنجره فلزی، زیبایی فولاد است که در ساختار های مختلف آزمایش شده و به تفصیل مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، تیم متخصصان ما می ‌تواند به توسعه برنامه‌ های کاربردی جدید و منحصر به ‌فرد سیستم برای مطابقت با نیازهای پروژه شما کمک کند و این شامل اندازه های بزرگتر، انواع دهانه های خاص و اهداف عملکردی در فرآیند ساخت در و پنجره فلزی می شود. همچنین قاب باریک یک محصول حرارتی است که می تواند طیف گسترده ای از ورودی ها را ایجاد کند.

امکانات ساخت در و پنجره فلزی شرکت ما، از جمله نماهای بزرگ با اسکلت فولادی، پنجره های فولادی ثابت قاب باریک، پنجره های فولادی چرخش عمودی، پنجره های فولادی با چرخش افقی و پنجره های فولادی دوتایی همه و همه با طراحی متخصصان این رشته صورت می گیرد و می‌توانند جدا کننده‌ های واقعی در مدل انتخابی شما با طیف وسیعی از گزینه‌های طراحی باشند. همچنین ساخت در و پنجره فلزی را می‌توان به راحتی در نماهای فولادی بزرگ ‌تر ادغام کرد یا با درهای باز شونده جفت کرد و در عین حال خطوط دید بسیار کم را در طراحی لحاظ کرد که از نظر زیبایی شناختی،  ارزشمند است.

البته در شرکت ما طراحی و ساخت در و پنجره فلزی چرخشی افقی و عمودی در طیف وسیعی از اشکال از جمله پنجره های بیضی و قوسی نیز در دسترس هستند و تمامی محصولات به صورت سفارشی مهندسی شده است. زیرا زمانی که فولاد به طور کامل از نظر حرارتی شکسته می شوند تا اطمینان حاصل شود که لعاب های قاب فولادی برای استفاده در تمام سال مناسب هستند و این در روند ساخت در و پنجره فلزی، به ما امکان می دهد در صورت جفت شدن با واحدهای شیشه ای عایق، به سطوح بالایی از عایق حرارتی دست یابیم. برای سفارش با ما تماس بگیرید.