ساخت پنجره طرح دار

ساخت پنجره طرح دار

ساخت پنجره طرح دار

ساخت پنجره طرح دار

در شرکت ما ساخت پنجره طرح دار به حداقل چارچوب نیاز دارند و در عوض برای طراحی روی آن از فلز مورد نظر بیشتر استفاده می شود و یک راه حل عالی برای پنجره های ویلا ها و خانه های سنتی است. پنجره‌ ها در گذشته کمک چندانی به جلوگیری از سرما نمی کردند اما در حال حاضر که فناوری قرن بیست و یکم فراگیر شده است شما می توانید همان ظاهر سنتی را با مواد و کارایی حرارتی بهتر در هنگام سفارش ساخت پنجره طرح دار به دست آورید زیرا ساخت پنجره طرح دار با صفحه های شیشه ای عایق موجود است و دو یا چند تکه شیشه از هم فاصله گرفته و عایق بندی شده اند.

البته در سال های اخیر فناوری جدید دیگری نیز در ساخت پنجره طرح دار استفاده می شود که به موجب آن ماده ای بین قاب پنجره داخلی و خارجی قرار می گیرد تا از اتلاف انرژی حرارتی جلوگیری شود که در میان پنجره های آلومینیومی و پنجره های فولادی رایج است. سازندگان ما در روند ساخت پنجره طرح دار خاطرنشان می کنند که فولاد به خودی خود دارای خواص عایق خوبی در مقایسه با آلومینیوم است و در واقع پنجره هایی با اسکلت فولادی وجود دارند که استانداردهای آن را رعایت می کنند.

نکته دیگر این است که بسیاری از سازندگان ما در ساخت پنجره طرح دار فولادی ، محصول خود را از فولاد 100 درصد بازیافتی می سازند و همچنین محصول جدید در پایان عمر طولانی خود قابل بازیافت است و مانند هر پنجره ای، شیشه پنجره های اسکلت فولادی را می توان با روکش اشعه ماوراء بنفش برای محافظت از مبلمان داخلی منزل، در برابر نور خورشید محافظت کرد. البته ساخت پنجره طرح دار معمولاً به صورت کشویی ارائه نمی شوند و بنابراین کسانی که به دنبال تجربه پنجره کامل در فضای باز هستند اغلب از روش ساخت پنجره طرح دار استفاده می کنند.

ویژگی اصلی در ساخت پنجره طرح دار وجود دارد  که باعث شده است فولاد به جای آلومینیوم و چوب انتخاب شود که از جمله آنها می توان به دوام، استحکام و جذابیت زیبایی اشاره کرد و البته فرآیند جوشکاری مورد استفاده در قاب ‌های پنجره فولادی استحکام آن را افزایش می‌دهد و در نتیجه امنیت بی‌ رقیب را ایجاد می‌کند که در حالی است که گالوانیزه گرم، رنگ آمیزی و پوشش پودری پلی استر با جلوگیری از زنگ زدگی، دوام ساخت پنجره طرح دار را افزایش می‌دهد. با در نظر گرفتن همه این موارد است که ما به عنوان تولید کننده ساخت پنجره طرح دار به انواع اصلی این محصول توجه داریم و به شما را به سفارش آن دعوت می کنیم.