پنجره آهنی دو جداره

پنجره آهنی ساده
پنجره آهنی ساده
دسامبر 21, 2022
پنجره آهنی دو جداره

پنجره آهنی دو جداره

پنجره آهنی دو جداره

پنجره آهنی دو جداره ترکیبی از دو یا چند ورقه که توسط یک قاب جدا کننده از هم جدا شده و به گونه ای با قابلیت بسته شدن طراحی شده اند که یک پنجره واحد را تشکیل دهد که یک یا چند فضای هوا در بین آنها وجود دارد، پنجره آهنی دو جداره نامیده می شود و معمولاً از آن به عنوان شیشه دو جداره یاد می شود. پنجره آهنی دو جداره از پنجره‌های دوجداره سنتی و پنجره‌های طوفانی که فضاهای داخلی و خارجی را با استفاده از یک جداره شیشه ‌ای جدا می‌ کردند، به وجود آمدند. شما می توانید فضاهای زندگی منحصر به فرد خود را با پنجره آهنی دو جداره طراحی کنید و محیطی معتبر و متاثر از مدل های محبوب را ایجاد کنید، همراه با ظرافت و طول عمر بی انتها باشد.

جذابیت پنجره آهنی دو جداره را تجربه کنید زیرا پروفیل های فولادی باریک و ظریف این امکان را برای شما فراهم می کند تا محیط زندگی منحصر به فرد خود را بسازید زیرا تولید پنجره آهنی دو جداره عمدتاً شامل برش شیشه و مجموعه قاب پنجره و پرکردن گاز میان پنجره آهنی دو جداره می باشد. در این مرحله از ساخت پنجره آهنی دو جداره، یک جفت شیشه برای ساخت واحد آب بندی شده به دقت اندازه گیری شده.

سپس با دست یا با استفاده از میز برش اتوماتیک به اندازه برش داده می شود. علاوه بر این، انواع راه حل های خودکار، از جمله اره ها و میزهای انتقال، برای بهبود کارایی کلی فرآیند برش شیشه استفاده می شود. چنین راه حل هایی همچنین باعث کاهش اشتباهاتی می شود که در غیر این صورت ممکن است هزینه زیادی برای ما داشته باشد که تولیدی ما دارای بهترین ابزارهای مورد نیاز برای انجام کار تولید پنجره آهنی دو جداره است.

پنجره آهنی دو جداره سال ها است که تولید می شود و در اینجا طیف وسیعی از قاب های فولادی محبوب ما پیشنهاد شده است که سیستم قاب بندی سنگین پنجره آهنی دو جداره، با عرض 32 میلی متر با فلنج های ضخامت 5 میلی متر، در اصل برای کاربردهای تجاری و صنعتی توسعه یافته است. واحدهای پنجره آهنی دو جداره تا ضخامت 16 میلی متر را در همان پروفیل ها به سادگی با تغییر مهره در خود جای می دهد و کار رنگ آمیزی پنجره آهنی دو جداره نیز به بهترین شکل توسط ما انجام می شود. برای سفارش این پنجره ها با کارشناسان ما تماس بگیرید.