پنجره آهنی ساده

پنجره آهنی دو جداره
پنجره آهنی دو جداره
دسامبر 21, 2022
پنجره آهنی
فوریه 24, 2023
پنجره آهنی ساده

پنجره آهنی ساده

پنجره آهنی ساده

ما سالیان زیادی است که فرآیند تولید پنجره آهنی ساده را بر اساس بالاترین کیفیت کار و هنر دستی انجام می دهیم و در عین حال، ما هرگز فراموش نمی کنیم که چه چیزی ما را خلاق تر می کند و به ما اجازه می دهد در خط مقدم بازار تولید پنجره آهنی ساده همیشه در حال تغییر باقی بمانیم که اشتیاق و نوآوری ما، همراه با تمایل ما برای انجام پروژه های خارق العاده است. سیستم های تولید پنجره آهنی ساده ما به طور خاص برای هر فلزی که در تولیدات سفارشی ما استفاده می شود توسعه یافته و بهینه شده است. اما ما معتقدیم کیفیت بسیار بیشتر از محصول نهایی است که این در مورد همه چیز است، از مواد گرفته تا جزئیات کوچک، و مردم ما که با اشتیاق خلق می کنند. برای ما هدفی برای القای احساساتی که مشتریان می توانند در محصولات دست ساز ما احساس کنند بسیار مهم است.

کل فرآیند تولید پنجره آهنی ساده با حداقل اتوماسیون مشخص می شود و به تخصص صنعتگران فلزی بسیار ماهر ما با سابقه طولانی در سفارشی سازی محصولات، پروژه ها و تحقق رویاها متکی است و کلمه ای که این مرحله را بهتر تعریف می کند دقت ما در تولید است. دستگاه های برش هوشمند پنجره آهنی ساده مورد استفاده در کارگاه به ما امکان می دهد چهار فلزی را که با آنها کار می کنیم برش دهیم. همه با جزئیاتی که تفاوت ایجاد می کند. فراتر از دقت، این ماشین‌ها در توانایی خود در انجام انواع مختلف کار در عین حال که پروژه‌ها را در برنامه زمان‌بندی نگه می‌دارند، منحصربه‌فرد است. در تولید پنجره آهنی ساده جوشکاری که با دست انجام می شود، امکان اتصال پروفیل های مختلف را برای ساخت قطعه تمام شده فراهم می کند و هنگامی که ساخت خام پنجره آهنی ساده آماده شد و تمام قطعات تأیید شد، پایان مکانیکی و پیش مونتاژ قطعات سخت افزاری فلزی برای تأیید کامل بودن نصب نهایی انجام می شود.

در مرحله آخر تولید پنجره آهنی ساده همه بخش های پنجره برای روکش ضد رطوبت و رنگ شدن به کارگاه رنگ ارسال شده و در طرح‌ های فوق‌العاده خاص برای مشتریان فرستاده می شوند. در تولید آن ها البته پیش مونتاژ ویژه‌ای وجود دارد که آثار متمایز ساخته شده توسط ماهرترین صنعتگران را توسعه می ‌دهد. این مرحله تولید پنجره آهنی ساده شامل چندین مرحله ضروری از فرآیند تولید است که جوشکاری پروفیل ها، پرداخت مکانیکی، تأیید اقدامات و پیش مونتاژ انجام می شود. البته رنگ آمیزی یک فرآیند ضروری برای دستیابی به حفاظت طولانی مدت و زیبایی کامل روی سطح است و استانداردهای ما برای رنگ آمیزی پنجره آهنی ساده از نظر دقت، سرعت و کنترل کیفیت به بالاترین سطح ممکن رسیده است.