فرآیند تولید درب فلزی

ساخت درب فلزی
ساخت درب فلزی
ژوئن 20, 2022
طراحی و ساخت درب فلزی
طراحی و ساخت درب فلزی
فوریه 24, 2023
فرآیند تولید درب فلزی

فرآیند تولید درب فلزی

فرآیند تولید درب فلزی

فرآیند تولید درب فلزی بسیار جذاب است زیرا همیشه در حال تغییر و پیشرفت شدن است که شما می توانید درب‌ها و قاب‌های فلزی را در نظر داشته باشید، که تولید کنندگان امروزی می ‌توانند فرآیند تولید درب فلزی را به شکلی انجام دهند که نه تنها سفارشی سازی و رنگ ‌آمیزی آن‌ها ساده است، بلکه به شکل مادام‌العمر نیز دوام خواهند داشت. تعداد زیادی مدل در فرآیند تولید درب فلزی شکل می گیرد که بنابراین ما همچنین بررسی خواهیم کرد که کجا قطعات فلزی در درب ها و چهارچوب ها ایده آل هستند و در کجا قطعات شکل دهنده به آن ها محبوب تر هستند.

بسیاری از درب‌های مسکونی و تجاری در واقع در فرآیند تولید درب فلزی از یک نمای بیرونی فولادی با یک شکل متفاوت تشکیل شده‌اند و به این درب فلزی توخالی می گویند. فرآیند تولید درب فلزی علاوه بر مصارف مسکونی در کاربردهای صنعتی یا نظامی وجود دارند اما برای هر کاربرد دیگری بسیار متفاوت هستند و تولید کنندگان درب و قاب فلزی گاهی اوقات از اجزای شکل دهنده استفاده می کنند، اما از شرکت های تولید قطعات نیز خرید می کنند. سطوح درب فولادی در فرآیند تولید درب فلزی، بریده شده است و این ماده خام را به اندازه مشخص شده مورد نیاز برای تولید کاهش می دهد.

در مرحله بعد فرآیند تولید درب فلزی قطعات به سمت یک پرس پانچ می روند. یک دستگاه پرس پانچ CNC دارای ده ها ابزار برای برش دقیق دهانه هایی است که در آنها سخت افزار درب و غیره قرار می گیرد که در فرآیند تولید درب فلزی بسیار پر کاربرد است. در بیشتر موارد، ترمز فشاری لبه‌های عمودی درها را در امتداد قالب سخت شده خم می‌ کند و یک پرس جداگانه با ابزارهای فرآیند تولید درب فلزی در چند مرحله‌، لبه ‌های در هم قفل شده را روی در مقابل خم می‌کند تا این دو قطعه به هم متصل شوند.

در نهایت در فرآیند تولید درب فلزی، جوش نقطه ای قطعات را با مجموعه کانال های لبه عمودی و افقی متصل می کند و اگر یک در توخالی باشد، یک هسته در داخل پوسته قرار می گیرد. جوشکاری بیشتر در فرآیند تولید درب فلزی انجام می شود تا به معنای واقعی کلمه آن را محکم کند. کانال های درب و اینکه آیا به شکل قاب در یک درب، مجموعه های لبه متشکل از چهار کانال دو افقی و دو عمودی وجود دارد که بسته به نوع سخت افزاری که استفاده می شود، نسخه های زیادی از این قاب برای فرآیند تولید درب فلزی شما موجود است.