ساخت درب سوله با ورق کرکره ای

نصب درب سوله
نصب درب سوله
دسامبر 27, 2023
ساخت درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای (4)

هنگامی که ورودی درب سوله شما به طور مداوم مورد استفاده قرار می گیرد، سهولت دسترسی و کنترل امنیتی می تواند مشکل ساز شود؛ بنابراین ما راه حل مناسبی برای ساخت درب های سوله بزرگ و یا حتی کوچک داریم به طوری که درب های سوله با ورق کرکره ای ما که از فولاد محکم و بادوام ساخته شده است.

این درب ها به گونه‌ای طراحی شده‌ اند که اطمینان حاصل شود ورودی ‌ها دارای فاصله بهینه هستند و سهولت دسترسی را به حداکثر می‌رسانند، به علاوه درب‌ های سوله با ورق کرکره ای، با مهندسی دقیق و با استفاده از مواد با کیفیت ساخته شده‌ اند و کارکرد و نگهداری آسانی دارند. در این مجموعه، ما انواع درب های سوله را با ورق کرکره ای و متناسب با هر اندازه و ابعاد طراحی، تولید و نصب می کنیم؛ بنابراین با ما همراه باشید تا علاوه بر داشتن یک درب سوله محکم و بادوام، از امنیت خوبی برای ورودی سوله خود، برخوردار شوید.

مشخصات درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای (2)

ما، ساخت درب سوله با ورق کرکره ای را برای نیازهای صنعتی از 100 کیلوگرم تا 2000 کیلوگرم ارائه می دهیم، به علاوه در ساخت درب سوله، ما از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنیم به طوری که دوام و استحکام زیادی دارد؛ بنابراین سیستم های درب سوله ما، با ورق کرکره ای به ویژه برای ساختمان های صنعتی، سالن های بزرگ، درب های ورودی کارخانه ها و انبارها مناسب هستند.

اگر برای نیازهای صنعتی خود به سیستم های درب سوله با ورق کرکره ای احتیاج دارید، ما طیف گسترده ای از درب سوله را با انواع ضخامت ورق کرکره ای و به دو صورت دستی و اتوماتیک، ارائه می دهیم؛ بنابراین ما، برای ساخت درب سوله با ورق کرکره ای از ورق کرکره ای درجه یک و مقاوم استفاده می کنیم چرا که استحکام و دوام زیادی را فراهم می کند.

سیستم‌ های درب سوله ما، امکان اجرای بازشوهای بزرگ درب ‌ها را فراهم می کند، به علاوه فضای جلوی درب را اشغال نمی‌کنند، همچنین درب های سوله ما می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند به طوری که حرکت درب های سنگین را تسهیل کنند؛ بنابراین حتی درب های سوله با وزن 2000 کیلوگرم با این سیستم ما، به آرامی می لغزند و حرکت آرام و روان دارند.

این درب سوله با ورق کرکره ای در امتداد دیوار سوله باز می شود و به عبارتی یک درب سوله کشویی است که معمولاً به یک ریل یا مسیری که آن را در جای خود نگه می دارد، ثابت می شود، به علاوه برای سوله های طولانی تر، ممکن است چندین لنگه درب نصب شود؛ بنابراین ساخت درب های سوله با ورق کرکره ای ما، یک راه حل ایده آل برای مکان های مختلف صنعتی مانند سالن ها و انبارهای بزرگ، سالن ها و انبارهای بزرگ، مراکز لجستیک و انبارهای صنعتی است.

مزایای درب های سوله با ورق کرکره ای

  • تعمیر و نگهداری کم
  • نصب آسان پس از ساخت سوله
  • دهانه بازشو بزرگ
  • می تواند به اندازه سوله با استفاده از پایه باز شود

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای (1)

ما اهمیت گزینه های مقرون به صرفه را درک می کنیم و با این حال، ضمن ارائه راه حل های به صرفه و اقتصادی، کیفیت را نیز مد نظر کار خود قرار می دهیم؛ بنابراین قیمت های رقابتی ما در کنار حفظ کیفیت برای همه خدمات، باعث می شود درب های سوله ما با ورق کرکره ای از فروش بسیار خوبی برخوردار باشد.

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله از ورق کرکره ای از جنس فولاد گالوانیزه بادوام و در رنگ بندی های مختلفی انجام می شود، به علاوه در طول و عرض های مختلفی موجود است؛ بنابراین ما برای ساخت درب سوله از این ورق با کیفیت استفاده می کنیم؛ چرا که دوام و طول عمر بالایی دارد و در برابر شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم است. ضخامت ورق کرکره ای برای ساخت درب سوله بین 0/3 میلی متر الی 1 میلی متر است که ما برای ساخت درب سوله با توجه به درخواست مشتری از انواع ضخامت و رنگ بندی مختلف استفاده می کنیم.

اصل کلی ساخت درب سوله این است که وزن درب توسط دو مجموعه غلتک در هر درب تحمل می شود که به لبه بالایی درب ثابت می شوند؛ به علاوه ما در ساخت درب سوله از بهترین غلتک ها استفاده می کنیم به طوری که این غلتک ها دارای تنظیم کننده های ارتفاع هستند تا بتوانید از تراز بودن درب اطمینان حاصل کنید؛ بنابراین غلتک ها در مسیری اجرا می شوند که به دیواره جانبی سوله ثابت شده و از روی دهانه درب سوله عبور می کنند.

همچنین، برای ساخت درب سوله مهم است که لنگه روی دهانه درب دارای استحکام کافی برای نگه داشتن درب بدون انحراف باشد که در غیر این صورت، درب زمانی که در حالت بسته قرار دارد، به ریل درب، گیر می کند؛ بنابراین ما برای ساخت درب سوله با ورق کرکره ای از بهترین و با کیفیت ترین لنگه ها استفاده می کنیم که استحکام کافی برای تحمل وزن درب را فراهم می کند و از گیر کردن به ریل درب جلوگیری می کند.

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای (5)

در ساخت درب سوله بر خلاف ساخت درب های فلزی دیگر، از ریل های کشویی فولاد مقاوم و بادوام استفاده می کنیم، به طوری که غلتک ها در داخل این ریل کشویی اجرا می شوند و به وسیله براکت ها از دیوار و درب سوله محافظت می کنند، به علاوه در انتهای ریل کشویی از یک استاپ ثابت استفاده می کنیم تا از سر خوردن غلتک ها از انتهای آن جلوگیری شود، به علاوه ما برای ساخت درب سوله از چرخ دنده های قوی و محکم استفاده می کنیم تا به خوبی وزن درب را تحمل کنند.

هر یک از درب های سوله با ورق کرکره ای ساخته شده توسط مجموعه ما، به دلیل دوام، تطبیق پذیری، سادگی و سهولت استفاده، دارای کاربرد بی نظیر هستند به طوری که ما، در ساخت درب سوله از ورق کرکره ای از فولاد بسیار مستحکم و ضد زنگ استفاده می کنیم؛ بنابراین می توانید مطمئن باشید که درب سوله با ورق کرکره ای ما، حتی اگر درب های شما فوق العاده سنگین باشند سال ها خدمات مفیدی را ارائه می دهند.

به علاوه ما می توانیم با توجه به سفارش و درخواست مشتری ساخت درب سوله با ورق کرکره ای را به صورت تک لنگه، دو لنگه، چند لنگه و همچنین به صورت دستی و یا اتوماتیک تولید و نصب کنیم.

نصب درب سوله با ورق کرکره ای

ساخت درب سوله با ورق کرکره ای (3)

تیم متخصص ما در ساخت و نصب درب سوله با ورق کرکره ای با کیفیت بالا تخصص دارند؛ بنابراین استفاده از  فناوری پیشرفته ما در نصب درب سوله، عملکرد روان، امنیت مطلوب و یکپارچگی یکپارچه را تضمین می کند، به طوری که شما می توانید راحتی و قابلیت اطمینان درب های سوله سفارشی ما را، که دارای مقاومت و دوام بسیار زیادی در طول زمان هستند، را تجربه کنید.

درب های سوله ما همیشه قبل از نصب، توسط مهندسین واجد شرایط مورد بررسی و تست قرار می گیرند، به علاوه درب های سوله با ورق کرکره ای ما، جزء یکی از پرکاربردترین و کارآمدترین راه حل برای درب های سوله صنعتی و شرکتی در هر اندازه و برای هر زمینه کاربردی است؛ بنابراین برخلاف درب‌ های تاشو، درب ‌های سوله صنعتی طراحی و نصب شده توسط ما، پاسخگوی نیازهای تمام شرکت ‌های مدرن و صنعتی است.

در ادامه، نمونه ای از نصب و راه اندازی درب سوله با ورق کرکره ای مدل خورشیدی را مشاهده می کنید، به طوری که این درب سوله به سفارش مشتری و در منطقه کمالشهر در شهرک صنعتی بهارستان توسط تکنسین های ماهر ما نصب و راه اندازی شده است. می توانید برای دیدن نمونه های بیشتر کار های ما به بخش نمونه کار ها در سایت مراجعه کنید.

 

مجموعه ما، طی چندین سال تجربه، تولید و نصب انواع ساخت درب سوله با ورق کرکره ای صنعتی را آغاز کرده است، به طوری که ما یکی از بزرگترین و موفق ترین متخصصان درب های سوله صنعتی در این منطقه هستیم. تیم دوستانه ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما هستند، به علاوه ما تجربه گسترده ای از کار با هزاران کسب و کار مختلف در صنایع مختلف داریم؛ بنابراین مطمئن باشید که می توانیم راه حل مناسبی را که در ساخت درب سوله با ورق کرکره ای نیاز دارید، پیدا کنیم و به شما ارائه دهیم.