نرده و سرنیزه روی دیوار

نرده و سرنیزه روی دیوار

نرده و سرنیزه روی دیوار

نرده و سرنیزه روی دیوار 

اگر به تازگی ساخت یک دیوار حائل را به پایان رسانده اید یا نقشه های آن را ترسیم کرده اید و اگر نمی دانید که چه چیزی باید در بالای دیوار شما قرار گیرد ما به شما سفارش و ساخت نرده و سرنیزه روی دیوار را پیشنهاد می کنیم تا در این صورت بتوانید به فکر اضافه کردن یک حصار به دیوار خود باشید. ممکن است تعجب کنید که چگونه همه این ساختارها را ترکیب خواهید کرد اما ما تمام منابع لازم را بررسی کردیم تا چگونه به نرده و سرنیزه روی دیوار خود اضافه کنید و اینکه دقیقاً چگونه این کار را انجام دهید.

وقتی بتوانید یک نرده و سرنیزه روی دیوار بر آن اضافه کنید در واقع به ایمنی و حفظ حریم خصوصی در منظره خود کمک کرده اید و البته هر دیواری نیاز به حصار ندارد و برخی از داشتن آن بسیار سود می برند. همچنین نرده و سرنیزه روی دیوار را می توان در دیوار شما گنجاند و ما مراحل نصب آن را به طور کامل انجام می دهیم تا به این شکل نحوه افزودن نرده و سرنیزه روی دیوار به دلخواه شما انجام شود و ما به عنوان متخصص این کار پیشنهاد هایی در مورد ارتفاع به شما داریم.

نرده و سرنیزه روی دیوار را می توان در جلو، پشت یا بالای دیوار اضافه کرد و چون در بیشتر موارد دیوارهای حائل امنیت زیادی را ایجاد نمی کنند، افزودن نرده و سرنیزه روی دیوار به شما این امکان را می دهد که از ظاهر دیوار و ایمنی ارائه شده توسط نرده لذت ببرید. البته اغلب نرده و سرنیزه روی دیوار را خواهید دید که در بالای دیوارها ساخته شده اند و راه‌های مختلفی برای افزودن نرده در بالای دیوار وجود دارد، از جمله نصب روی سطح، نصب به صورت، تعبیه نرده و استفاده از سیستم پستی می باشد.

به هر جهت، روشی که در نصب نرده و سرنیزه روی دیوار انتخاب می کنید ممکن است به محکم بودن دیوار شما، موادی که برای ساخت آن استفاده کرده اید و ارتفاع نرده شما بستگی دارد. نرده و سرنیزه روی دیوار هم سطح برای دیوارهای بتنی از قبل ریخته شده عالی هستند و در این روش با استفاده از صفحات ، نرده و سرنیزه روی دیوار را مستقیماً به بتن می چسبانید تا مطمئن شوید که سوراخ های آن را علامت گذاری کرده اید و قبل از شروع به کشیدن حصار بتن را سوراخ کنید. برای سفارش و نصب نرده و سرنیزه روی دیوار توسط متخصصان ما با شرکت ما تماس بگیرید.