ساخت نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
ژوئن 20, 2022
ساخت نرده شاخ گوزنی

ساخت نرده شاخ گوزنی

ساخت نرده شاخ گوزنی 

امروزه شاید رایج ترین حفاظ برای دیوار ها و محبوب ترین حفاظ، ساخت نرده شاخ گوزنی باشد و در مقابل چندین نوع دیگری که از نرده که وجود دارد، ساخت نرده شاخ گوزنی از بسیار آراسته تا ساده و کاربردی را شامل می شود و فلزات خاص مورد استفاده از آلومینیوم گرفته تا فولاد و آهن قابل تغییر است. ساخت نرده شاخ گوزنی در گذشته کم رایج ترین نوع نرده فلزی بود، زیرا اغلب بسیار گران است و یافتن آن دشوار است ولی امروزه ساخت نرده شاخ گوزنی در مقایسه با انواع دیگر نرده ها بسیار ارزان است و به عنوان حصار امنیتی یا برای خصوصا اهداف مسکونی به خوبی عمل می کند.

ساخت نرده شاخ گوزنی، نرده های آهنی قالبی بسیار رایج است و در نگاه اول به نظر می رسد تقریباً شبیه به آهن فرفورژه است، اما ساخت نرده شاخ گوزنی اغلب از آهن قالبی آراسته تر است و تفاوت بین دو نوع نرده فلزی در فرآیندی است که از طریق آن حصار ساخته می شود. اغلب آهن فرفورژه با دست ساخته می شود زیرا خم ها و زوایای مزین به آن نیاز دارند، در حالی که ساخت نرده شاخ گوزنی با حرارت دادن آهن به شکل مایع و ریختن آن ساخته می شوند. آن را در قالب برای تنظیم ریخته شده و فرآیند ساخت نرده شاخ گوزنی بسیار ساده تر و سریعتر است که باعث کاهش قیمت آن می شود.

ساخت نرده شاخ گوزنی که اغلب با فلز گالوانیزه است، از آنجایی که فولاد مستعد زنگ زدگی می باشد، باید با مواد مقاوم در برابر زنگ دیگری پوشانده شود و روی اغلب برای این منظور استفاده می شود. ساخت نرده شاخ گوزنی بسیار متنوع است و می توان آن را به اشکال و ویژگی های مختلف ساخت زیرا به عنوان مثال، یک حصار ممکن است دارای یک دروازه ساده باشد یا ممکن است دارای دروازه ای باشد که به اتاق یا جعبه زنجیره ای باز می شود و ساخت چنین ویژگی‌ هایی با نرده‌های زنجیره‌ای بسیار آسان است و ساخت نرده شاخ گوزنی را به انتخابی محبوب امکانات ورزشی، مشاغل و مزارع تبدیل می ‌کند.

مصارف خانگی، ساخت نرده شاخ گوزنی شکل محبوبی از نرده فلزی است که در باغ ها استفاده می شود و چنین نرده هایی اغلب نیازی به ابزار خاص ندارند و این یک گزینه سبک است که وزن زیادی را تحمل نمی کند، اما ارزان و سریع و آسان نصب می شود. برای سفارش و آگاهی از قیمت ساخت نرده شاخ گوزنی با کارشناسان ما تماس بگیرید.